Водонепроникний чохол для телефона на шию Stark синий


Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Stark |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Синий |
| Размеры | |
| Высота | 220 см |
| Ширина | 115 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 220.0 мм |
| Длина (1) | 220 |
| Жесткость | Мягкая |
| Количество отделений | 1 |
| Плечевой ремень | Нет |
| Подкладка | Нет |
| Пол1 | Унисекс |
| Размер | Малый |
| Размер (1) | Малый |
| Ручки | Нет |
| Стиль | Casual |
| Форма | Прямоугольная |
| Основные | |
| Назначение | Для телефона |
| Материал | Пластик |
| Тип застежки | Защелка |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 23 мм |
Водонепроникний чохол для телефона, смартфона до 6,9 дюймів на шию Stark синій
Опис товару:
Водонепроникний захисний чохол для Вашого смартфона універсальний та захищає від води, піску та снігу.
Універсальний для багатьох стандартних смартфонів з діагоналлю екрану до 6,9 дюймів / 17,5 см
Ідеально підходить для активного відпочинку, для підводних знімків.
Включає практичний ремінець для шиї чи зап'ястя.
Телефон, сенсорний екран та камеру можна використовувати під час перебування всередині чохла.
Закривається-відкривається поворотом двох фіксаторів у верхній частині чохла.
Характеристики:
Матеріал: пластик.
Колір: синій.
Зовнішні розміри ШхВхГ (см): 22 x 11,5 x 2,3 см.
Для пристроїв розміром приблизно до Д 165 Ш 75 см.
Вага: 52 г.
Виробник: Stark, Німеччина.
Информация для заказа
- Цена: 295 ₴



