Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Замок | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | Без колес |
| Плечевой ремень | Нет |
| Размер | Гигант |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка дорожная |
| Цвет | Синий |
| Размеры | |
| Высота | 40 см |
| Глубина | 32 см |
| Объем | 105 л |
| Ширина | 85 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | Дорожная сумка |
| Форма | Прямоугольная |
Велика дорожня складна сумка, баул 105L Wallaby синя
Опис:
Сумка-баул для переміщення великої кількості об'ємних вантажів або речей.
Дві ручки для перенесення прошиті по колу через всю сумку для надійності.
З боків дві ручки-петлі.
За допомогою кругової блискавки сумку-баул можна скласти в компактну сумочку-чохол.
Характеристики:
Артикул: 28270-3.
Матеріал: поліестер 210d.
Колір: синій.
Розмір (ШхВхГ): 85х40х32.
Розмір у складеному вигляді: 32х18х6 см.
Об'єм: 105 л.
Вага: 210 г.
Виробник: Wallaby (Украина).
Информация для заказа
- Цена: 450 ₴











