Дитяча надувна водна дошка, бодіборд для плавання Crivit рожевий (до 40 кг.)


Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Crivit Sports |
| Длина | 70 см |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 50 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.45 |
| Вес (1) | 0.45 |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Возрастная группа (1) | Взрослая |
| Высота | 120.0 |
| Высота (1) | 120 |
| Глубина | 120 мм |
| Глубина (1) | 120 |
| Количество воздушных клапанов | 2 |
| Комплектация насосом | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 40 |
| Материал | Полиэстер |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
Дитяча надувна водна дошка, бодіборд для плавання Crivit рожевий
Опис виробу:
Надувна дошка у складеному вигляді має дуже компактні розміри і зручна для транспортування.
2 повітряні камери для більшої безпеки.
М'яка поверхня для чудового ковзання.
Хвіст у формі півмісяця для кращої маневреності.
Для хвиль менше 1 метра.
2 швидкороз'ємні клапани для швидкого накачування та здування.
Аксесуари для дітей.
Рекомендований вік: 4-8 років.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
У надутому стані: прибл. 70 х 50 х 12 см.
У складеному стані: прибл. 24 х 23 х 5 см.
Вага: 450 г.
Максимальне навантаження: 40 кг.
Застосування: басейн, море, озеро.
Информация для заказа
- Цена: 750 ₴



