Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Livarno Home |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 40 мм |
| Глубина стула | 1200 мм |
| Материал сиденья | Ткань |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 500 мм |
Подушка на стілець з високою спинкою Livarno з високоякісної парусинової тканини
Опис товару:
Приємна м'якість завдяки комфортній підкладці завтовшки 4 см.
Міцний, світлостійкий чохол із високоякісної полотняної тканини.
Оптимальна фіксація завдяки задньому ременю, що регулюється, і зав'язкам.
Декоративний піднятий край.
Матеріал: Чохол: 52% поліестер (перероблений), 48% бавовна. Наповнювач/сердечник: 100% поліуретан. Фліс: 100% поліестер.
Розміри: Д 120 x Ш 50 x 4 см.
*Стілець у комплекті з чохлом не поставляється.
Информация для заказа
- Цена: 550 ₴




