Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | YES |
| Высота | 47 см |
| Глубина | 16 см |
| Материал | Полиэстер |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 29 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа (1) | Для взрослых и подростков |
Молодіжний рюкзак Oxford YES блакитний
Опис товару:
Рюкзак на два відділення на блискавці.
Дві кишені на передній стінці рюкзака (одна на блискавці, друга на двох ремінцях з магнітами).
Дві бічні сітчасті кишені.
Регульовані плечові лямки.
Зручна ручка для перенесення у руці.
Ергономічна спинка з м'якими сітчастими вставками.
Характеристики:
Розміри (ШхВхГ): 47 x 29 x 16 см.
Матеріал: поліестер.
Колір: синій.
Країна реєстрація бренду: YES, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 1 395 ₴





