Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Delta |
| Вес | 210 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 42 см |
| Глубина | 12 см |
| Карманы | Фронтальный |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 19 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 29 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
| Узоры и принты (1) | однотонный |
Міський рюкзак 19L Marvel Avengers, Месники сірий
Опис товару:
Рюкзак має одне велике відділення, що застібається на двосторонню блискавку.
Кишеня на блискавці спереду.
Практична верхня ручка для перенесення рюкзака.
Ущільнена спинка рюкзака.
Зручні регульовані лямки.
Якісні бігунки YKK.
У рюкзаку легко поміщається у формат А4.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: висота 42 см x ширина 29 см x глибина 12 см.
Вага: 210 р.
Об'єм: 19 л.
Колір: сірий.
Виробник: Delta-Sport.
Для продовження терміну служби переносіть рюкзак за дві лямки.
Информация для заказа
- Цена: 595 ₴










