Дорожня косметичка, органайзер 3.5L Parkside зелена
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Parkside |
| Высота | 240 мм |
| Глубина | 70 мм |
| Зеркало в комплекте | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиуретан |
| Петелька для подвешивания | Нет |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Унисекс |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 160 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | Косметичка |
Дорожня косметичка, органайзер 3.5L Parkside зелена
Опис:
Містке основне відділення на блискавці.
Усередині одна кишеня на блискавці, 5 маленьких сітчастих кишень, 9 еластичних петель.
Додаткова ручка із нейлону.
Характеристики:
Матеріал: поліетилен.
Розміри мм (ШхВхГ): 160x240x70.
Вантажопідйомність: 5 кг.
Колір: зелений.
Виробник: Delta-Sport.
Информация для заказа
- Цена: 199 ₴









