Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Livarno Home |
| Вес | 260 г |
| Высота | 8 см |
| Длина | 28 см |
| Материал | Полиэстер |
| Самонадувная | Нет |
| Состояние | Новое |
| Флокированное покрытие | Да |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 28 см |
| Тип | Дорожняя |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Туризм, природа, кемпинг |
Дорожня подушка під шию Livarno Home сіра IAN463703-2
Зручна подушка забезпечить Вам додатковий комфорт у подорожах.
Опис виробу:
Для розслаблення м'язів шиї та потилиці ідеально підходить при перегляді телевізора, читанні або під час тривалих поїздок.
Підтримує правильну поставу сидячи або лежачи.
Оптимальний і приємний скидання тиску при натисканні на подушку.
Знімний чохол можна прати у пральній машині за температури до 40 °C, не відбілювати.
Верх подушки має велюрове покриття, приємне для тіла.
Характеристики:
Розміри: зовнішній діаметр 28 см, товщина 8 см.
Колір: сірий.
Чохол: 97% поліестер (перероблений), 3% еластан. Наповнення: 100% спінений поліуретан.
Вага: 260 г.
Виробник: Livarno Home, Німеччина.
Информация для заказа
- Цена: 499 ₴




