Невелика жіноча шкіряна сумка наплічна Borsacomoda коралова
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borsacomoda |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Высота | 210 мм |
| Длина | 140 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 20 мм |
Невелика жіноча шкіряна сумка наплічна Borsacomoda коралова
Опис товару:
Одне основне відділення.
Зовнішня передня кишеня на магнітній кнопці.
Незнімний шкіряний ремінь, що регулюється.
Усередині підкладка із щільної приємної на дотик тканини.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: кораловий.
Розміри: 21х14х2 см.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 1 095 ₴












