Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borsacomoda |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Тиснение "флотар" |
| Высота | 220 мм |
| Длина | 250 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 11 мм |
Жіноча сумка з натуральної шкіри Borsacomoda салатова
Опис товару:
Одне основне відділення на блискавці.
Усередині також є прорізна кишеня на блискавці і одна відкрита кишеня.
Зовнішня кишеня на замку-блискавці розташована на задній стінці.
Дві бічні вертикальні кишені на блискавці.
Незнімний ремінь з плеча з натуральної шкіри.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: салатовий.
Розміри: 25х22х11см.
Вага: 415 р.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 1 850 ₴











