Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borsacomoda |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Тиснение "флотар" |
| Высота | 220 мм |
| Длина | 300 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Трапеция |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 110 мм |
Жіноча шкіряна сумка наплічна Borsacomoda салатова 810.012
Опис товару:
Одне основне відділення на блискавці.
Усередині також є прорізна кишеня на блискавці, одна відкрита кишеня.
Зовнішня кишеня на замку-блискавці розташована на задній стінці.
Незнімний шкіряний ремінь, що регулюється.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: салатовий.
Розміри: 30х22х11см.
Вага: 325 р.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 1 680 ₴












