Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | Без колес |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Средний |
| Регулировка размера | Да |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Вес | 0.5 кг |
| Высота | 33 см |
| Глубина | 25 см |
| Объем | 40 л |
| Ширина | 50 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Замок (1) | Нет |
| Наличие стульчика | Нет |
| Подкладка | Нет |
| Складная конструкция | Нет |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Дорожная сумка |
| Тип ткани | Полиэстер |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
Дорожня сумка середнього розміру з відділенням для взуття 40L Wallaby, Україна чорна
Опис сумки:
Одне містке основне відділення на блискавці.
Усередині розташована одна кишеня на блискавці та дві відкриті кишені.
Нижнє відділення для взуття.
Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки. Також на тильному боці сумки розташована тканинна вставка для фіксації сумки на ручку валізи.
Дві ручки середньої довжини прошиті по висоті сумки.
Знімний ремінь через плече.
Підкладка виконана з міцної нейлонової тканини.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри в см (ШхВхГ): 50x33x25.
Вага (кг): 0,5 кг.
Об'єм, л: 40.
Колір: чорний.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 895 ₴












