Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DC |
| Высота | 12 см |
| Длина | 30 см |
| Количество отделений | 3 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Для повседневной носки |
| Объем | 1.5 л |
| Подкладка | Да |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 5 см |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | На пояс |
Сумка на пояс 1,5L DC Farse black, чорна 3613372224706
Опис товару:
Компактний і сучасний дизайн сумки.
Три відділення на блискавці (одне з них на тильній стороні сумки).
Усередині основного відділення розташована відкрита кишеня і карабін для ключів.
Міцний регульований поясний ремінь на фастексі.
Характеристики:
Виробник: DC, Бангладеш.
Висота: 12 см
Ширина: 30 см
Глибина: 5 см.
Об'єм: 1,5 л.
Матеріал: 100% поліестер.
Колір: чорний.
Информация для заказа
- Цена: 595 ₴







