Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lanpad |
| Высота | 200 мм |
| Длина | 150 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Нейлон |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 90 мм |
Сумка на плече Lanpad чоловіча чорна
Опис товару:
Одне відділення закривається на блискавку.
Усередині відділення є бічна кишеня на блискавці та відкрита кишеня.
На фасаді розташовані 2 кишені: одна закривається на блискавку, а інша на липучці.
Зовні сумки на зворотному боці є кишеня на блискавці.
Регульований плечовий ремінь завширшки 3 см.
Характеристики:
Матеріал: нейлон.
Розміри: 15*20*9 см.
Виробник: Lanpad.
Информация для заказа
- Цена: 525 ₴









