Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TIDING BAG |
| Высота | 250 мм |
| Длина | 210 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 70 мм |
Компактний месенджер чоловічий Tiding Bag SM56-9981A
Золидна красива чоловіча сумка з натуральної шкіри. Ця модель сумки зручна для перенесення документів та інших предметів та аксесуарів таких потрібних у повсякденному житті. З такою сумкою Ви почуватиметеся завжди на висоті.
Опис:
Тип: сумка чоловіча
Основні відділення: 1
На фронтальній стороні 3 кишені на блискавці
На тильному боці кишеня на блискавці
Плечовий ремінь регулюється за довжиною.
Характеристики:
Матеріал: натуральна теляча шкіра.
Розміри: 21 x 7 x 25 см
Виробник: Tiding Bag
Информация для заказа
- Цена: 1 429 ₴





