Жіноча шкіряна сумка на двох ручках Borsacomoda, Україна бежева
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borsacomoda |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Флотар |
| Высота | 360 мм |
| Длина | 400 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Нет |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | frame bag |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 130 мм |
Жіноча сумка з натуральної шкіри Borsacomoda, Україна бежева 825.018
Опис товару:
Одне містке відділення на блискавці.
Всередині розташована одна кишеня на блискавці та одна відкрита кишеня.
Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки.
Дві невеликі кишеньки на магнітних кнопках на бічних сторонах сумки.
Дві шкіряні ручки середньої довжини.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: бежевий.
Розміри: 36 х 40 (низ 30 см) х 13 см.\
Вага: 610 г.
Висота ручок від верхньої точки сумки: 25 см.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 2 995 ₴











