Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TOPMOVE |
| Вес | 500 г |
| Высота | 310 мм |
| Глубина | 240 мм |
| Количество отделений | 1 |
| Максимальный вес | 10 кг |
| Объем | 18 л |
| Подкладка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип застежки | Молния |
| Тип ткани | Полиэстер |
| Узоры и принты | Абстрактный принт |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 420 мм |
| Эргономичные ручки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Жесткость | Мягкая |
| Замок (1) | Нет |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение (1) | Унисекс |
| Плечевой ремень | Нет |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Универсальный |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямоугольная |
Термосумка шопер, кошик для покупок 18L Topmove
Опис товару:
З ізолюючою внутрішньою підкладкою.
Зберігає вміст холодним до 5 годин.
Просторе основне відділення на блискавці.
Алюмінієві ручки з накладкою для зручного перенесення.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: білий із принтом.
Розміри сумки: 42 x 31 см (Д x В), Дно: прибл. 36 x 24 см (Д x Ш).
Макс. вантажопідйомність: 10 кг.
Вага: 500 г.
Об'єм: 20L.
Виробник: Topmove, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 595 ₴



