Міський рюкзак із вертикальною загузкою 27,5L Crivit чорний



Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crivit Sports |
| Вес | 430 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 54 см |
| Глубина | 16.5 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 27.5 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ экрана ноутбука | 15,6" |
| Диагональ экрана ноутбука (1) | 15,6" |
| Количество отделений | 1 |
| Крепление на тележку | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Страховочный ремешок | Да |
| Тип застежки | Молния |
| Тип застежки (1) | Молния |
Міський рюкзак з вертикальною загузкою 27,5L Crivit чорний
Опис товару:
Місткий рюкзак виконаний зі щільної синтетичної тканини.
Рюкзак затягується шнурком і накривається клапаном на двох фастексах.
Одне основне відділення.
Невелика відкрита кишенька всередині.
Відділення для ноутбука на блискавці вздовж спинки.
Кишеня на блискавці у верхній частині рюкзака.
Два сітчастих рюкзака на бічних поверхнях рюкзака.
Спинка має м'яке сітчасте покриття.
Широкі зручні лямки рюкзака.
Дно рюкзака має прогумоване покриття.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Розміри: 54х30х16,5 см.
Об'єм: 27,5 л.
Вага: 430 г.
Максимальна вантажопідйомність: 10 кг.
Виробник: Crivit.
Информация для заказа
- Цена: 1 495 ₴



