Легка сидушка для бомбосховища, укриття, підкладка для колін Parkside зеленый



- В наличии
- Код: IAN497892 green
145 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Parkside |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.065 |
| Высота сиденья стула | 4.3 мм |
| Глубина стула | 20 мм |
| Материал сиденья | EVA |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 39 мм |
Сидіння для бомбосховища, укриття, підкладка для колін для різноманітних робіт під час ремонту авто або земельній ділянці Parkside IAN497892 green зелений
Опис товару:
Багатофункціональне легке сидіння, сидіння Parkside виготовлене з міцної піни й ідеально підходить, щоб пересидіти повітряну тривогу в бомбосховищі або укритті. Також може використовуватися як сидіння під час туристичних поїздок.
Також виріб можна використовувати як підкладку для колін під час ремонту автомобіля або заміни колеса, під час проколювання на дачній ділянці.
Його мета - захист від холоду, вологи, твердих поверхонь, забезпечення комфорту.
Колір: зелений.
Вага: 65 г.
Розміри: 39х20х4,3 см.
Матеріал: спінений пластик.
Виробник: Parkside, Німеччина.
Информация для заказа
- Цена: 145 ₴



