Молодіжна сумка через плече, листоноша Ikea Flort червона
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Высота | 340 мм |
| Длина | 90 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Материал | Полиэстер |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Липучка |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 280 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество отделений | 1 |
| Пол1 | Мужской |
Молодіжна сумка листоноша через плече, планшетка Ikea Flort червона з сірим
Опис товару:
Сумка через плече виготовлена з міцного матеріалу.
Закривається клапаном на липучці.
Широкий регульований незнімний плечовий ремінь із накладкою на плече.
Відкривши клапан, ми бачимо посилену кишеню для ноутбука, в яку поміститься ґаджет із максимальними розмірами 30 х 27 х 5 см; а також містке основне відділення
На передній стінці під клапаном розміщено кишеню на блискавці з органайзером (петлі для ручок, кишеня для телефона, невелика кишеня із сітчастої сітки, ремінець із карабіном для ключів).
На тильній стороні сумки розташована кишеня на блискавці.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: червоний із сірим.
Зовнішні розміри сумки (ШхВхГ): 34 х 28 х 9 см.
Вага: 395 г.
Виробник: Ikea, В'єтнам.
Информация для заказа
- Цена: 495 ₴












