Жіноча шкіряна сумка через плече, кросбоді Borsacomoda бежева
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borsacomoda |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Тиснение "флотар" |
| Высота | 200 мм |
| Длина | 250 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Полевая |
| Форма | Трапеция |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 90 мм |
Жіноча сумка через плече, кросбоді з натуральної шкіри Borsacomoda, Україна бежева 822.018
Опис товару:
Сумка виготовлена з якісної натуральної шкіри.
Два основних відділення на блискавці.
В одному з відділень розташована одна відкрита кишеня, у другому - кишеня на блискавці.
Зовнішня кишеня на замку-блискавці розташована на задній стінці.
На дні сумки розміщені металеві ніжки.
Незнімний регульований ремінь через плече.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: бежевий.
Розміри: 25х20х9 см.
Вага: 440 г.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 1 765 ₴












