Великий дорожній рюкзак - сумка бізнес класу для ноутбука 17,3 Amazon Basics
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AmazonBasics |
| Вес | 1700 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 54 см |
| Глубина | 18 см |
| Материал | Полиэстер |
| Пол | Мужской |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 35 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ устройства | 17-17,3" |
| Диагональ экрана ноутбука | 17" |
| Крепление на тележку | Да |
| Отделения (1) | Отделение для ручек, Отделение для мелочи, Карман для бутылки, Отделение для планшета, Отделение для телефона |
| Тип застежки | Молния |
| Тип рюкзака | Для ноутбуков |
Великий діловий рюкзак - сумка бізнес-класу для ноутбука 17,3 Amazon Basics чорний
Цей рюкзак пропонує достатньо місця для зберігання речей, включно зі спеціальною кишенею для ноутбука. Завдяки відділенням із роздільниками та еластичним компресійним ременям, він стане практичним рішенням для будь-якого мандрівника. Можливість збільшення об'єму на 10% дасть змогу вам завжди мати місце для всіх необхідних речей.
Опис сумки:
Дорожній рюкзак із внутрішньою кишенею для ноутбука на блискавці, підходить як ручна поклажа, надзвичайно гнучкий і легкий (усього 1,7 кг); виготовлений із міцного поліестеру.
Основне відділення з сітчастою кишенею на блискавці, додатковим центральним роздільником, а також внутрішніми і зовнішніми компресійними ременями.
Відділення для ноутбука 17,3 дюймів з ремінцем фіксатором на липучці.
Переднє відділення з органайзером (петлі для ручок, різні кишеньки).
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
М'які плечові ремені можна легко зняти і прибрати в кишеню на блискавці на спині.
Нагрудний ремінь-стяжка на фастексі.
Зручно розташовані ручки для перенесення.
Розміри верхнього основного відділення: 7,6-12 x 33 x 52 см (Д x Ш x В); місткість можна збільшити повністю розстебнувши блискавку.
Характеристики:
Артикул: ZH1603233R1.
Зовнішні розміри: 54 x 35 x 12-18см.
Вага: 1,7 кг.
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Виробник: Amazon Basics.
Информация для заказа
- Цена: 2 495 ₴











