Сумка, портфель для ноутбука 15,6 дюймів Amazon Basics сіра




Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AmazonBasics |
| Диагональ экрана ноутбука | 15,6" |
| Количество отделений | 1 |
| Крепление на тележку | Нет |
| Материал | Полиэстер |
| Плечевой ремень | Да |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Страховочный ремешок | Нет |
| Тип | Чехол |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Серый |
| Размеры | |
| Вес | 420 г |
| Высота | 300 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Ширина | 400 мм |
Ділова сумка, портфель для ноутбука 15,6 дюймів Amazon Basics сіра
Опис товару:
Ідеально підходить для ноутбуків і ультрабуків з 15,6 дюймовим дисплеєм.
Міцний і водовідштовхувальний матеріал.
Одне основне відділення для ноутбука 15,6 дюймів, дві відкриті кишені всередині.
Додаткова кишеня на блискавці і невелика відкрита кишеня спереду дає змогу носити із собою додаткові дрібні предмети, наприклад, телефон або блок живлення.
Сумка має знімний ремінь через плече.
Дві ручки середньої довжини.
Характеристики:
Зовнішні розміри: 40 см х 30 см х 6 см.
Вага: 420 г.
Матеріал: поліестер.
Колір: сірий.
Виробник: Amazon Basics.
Информация для заказа
- Цена: 695 ₴



