Характеристики
| Размеры | |
|---|---|
| Вес | 300 г |
| Высота | 36 см |
| Глубина | 15 см |
| Объем | 12 л |
| Ширина | 22 см |
| Основные | |
| Материал | Полиэстер |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серебристый |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Спортивный |
| Тип застежки | Молния |
Спортивна сумка-рюкзак, торбинка для взуття 12L срібляста
Опис товару:
Виріб виготовлений з міцної синтетичної тканини.
Основне відділення на блискавці.
Всередині кишеня на блискавці.
Підкладка виготовлена з синтетичної тканини.
Регульований по довжині плечовий ремінь. Можливість носіння як на одному плечі, так і на двох.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: сріблястий.
Розмір: 15 см x 22 см x 36 см; об'єм: 12 л.
Вага: 300 г.
Виробник: Китай.
Информация для заказа
- Цена: 599 ₴











