Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jielshi |
| Высота | 13 см |
| Длина | 25 см |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Назначение | Для повседневной носки |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 9 см |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Жесткость | Мягкая |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | На пояс |
Поясна сумка, бананка Jielshi C25 black чорна
Опис товару:
Сумка виготовлена з водовідштовхувального текстилю.
Одне основне відділення, закривається на блискавку.
Всередині відділення знаходиться велика бічна кишеня на блискавці.
На фасаді і зворотному боці сумочки розташовані місткі кишені на блискавці.
Пояс шириною 3,5 см. і регулюється по довжині.
Характеристики:
Матеріал: поліамід.
Колір: чорний.
Розмір ШхВхГ (см): 25*13*9.
Виробник: Jielshi, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 460 ₴








