Жіноча шкіряна сумка на двох ручках Borsacomoda, Україна коричнева
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borsacomoda |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Флотар |
| Высота | 360 мм |
| Длина | 400 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Нет |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Pouch |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 130 мм |
Жіноча сумка з натуральної шкіри Borsacomoda, Україна коричнева 825.053
Опис товару:
Одне містке відділення на блискавці.
Всередині розташована одна кишеня на блискавці і одна відкрита кишеня.
Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки.
Дві невеликі кишеньки на магнітних кнопках на бічних сторонах сумки.
Дві шкіряні ручки середньої довжини.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: коричневий.
Розміри: 36 х 40 (низ 30 см) х 13 см.
Вага: 610 г.
Висота ручок від верхньої точки сумки: 25 см.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 2 995 ₴












