Жіноча сумка з натуральної шкіри Borsacomoda, Україна біла
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borsacomoda |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Флотар |
| Высота | 350 мм |
| Длина | 300 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Нет |
| Подкладка | Нет |
| Размер | Средний |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Трапеция |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 120 мм |
Вертикальна жіноча сумка з натуральної шкіри Borsacomoda, Україна біла 845.030
Опис товару:
Одне містке відділення на блискавці.
Всередині розташована кишеня на блискавці.
Жорстка вставка в області дна.
Дві шкіряні ручки середньої довжини.
Сумка не оснащена підкладкою.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: білий.
Розміри: 39 (ширина по дну 27 см)х36х12 см.
Вага: 670 г.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 2 795 ₴












