Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borsacomoda |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Тиснение "флотар" |
| Высота | 180 мм |
| Длина | 240 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 10 мм |
Жіноча шкіряна сумка на плече Borsacomoda біла 820.030
Опис товару:
Одне основне відділення.
Усередині розташована кишеня на блискавці і одна відкрита кишеня.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Зовнішня кишеня на замку-блискавці розташована на задній стінці сумки.
Регульований ремінь з плеча з натуральної шкіри.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: білий.
Розміри: 24х18х10 см.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 1 760 ₴












