Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 1820 г |
| Высота | 330 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Мужской |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Клипсы |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 440 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
Дипломат, діловий кейс зі штучної шкіри Portfolio чорний D17602
Опис товару:
Кейс має одне велике відділення, яке закривається кришкою на двох кодових замках.
Всередині розташований великий відкидний відділ для документів формату А4, дві відкриті кишені, три петлі для ручок.
Кейс оснащений надійною пластиковою ручкою у верхній частині кейса .
На дні кейса розташовані пластикові ніжки.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: чорний.
Колір фурнітури: сріблястий.
Розміри (ШхВхГ): 440х330х80 мм.
Вага: 1820 г.
Країна виготовлення Portfolio, Туреччина.
Информация для заказа
- Цена: 2 850 ₴











