Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Confident |
| Высота | 15 см |
| Длина | 33 см |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Назначение | Для повседневной носки |
| Подкладка | Да |
| Пол | Мужской |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 6 см |
| Цвет | Черный |
Стильна поясна сумка Confident SAT08-1248A
Зверніть увагу на новинку — сумка на пояс для чоловіків, виготовлена з натуральної шкіри неабияк спрощує життя. Якісний аксесуар слугуватиме вам довгі роки.
Опис товару:
Сумка на пояс
Сумка має 1 основне відділення
На фронтальній стороні кишеня на блискавці
На тильному боці кишеня на блискавці
Регульований поясний ремінь
Характеристики:
Матеріал: текстиль
Розмір: 33 x 6 x 15 см.
Виробник — Confident
Информация для заказа
- Цена: 799 ₴





