Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lotto |
| Вес | 375 г |
| Высота | 44 см |
| Глубина | 18 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 22 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Тип | Спортивный |
| Тип рюкзака | Cпортивные, Городские |
Місткий спортивний рюкзак Lotto Delta Plus червоний
Lotto Delta Plus — рюкзак, в якому з легкістю помістяться всі ваші необхідні речі, незалежно від того, чи йдете ви на навчання, на тренування, на прогулянку по місту або поїздку на природу.
Основні переваги рюкзака Lotto Delta Plus:
➡️ Просторе основне відділення: закривається на двосторонню блискавку, ідеально підходить для зберігання книг, ноутбука або спортивного одягу.
➡️ Дві передні кишені на блискавці: ідеально підходять для зберігання дрібних предметів, таких як ключі, гаманець або телефон, забезпечуючи легкий доступ до найважливіших речей.
➡️ Бічні сітчасті кишені: призначені для зберігання пляшок з напоями, які завжди під рукою.
➡️ Регульовані лямки : дозволяють ідеально підігнати рюкзак по фігурі, що підвищує комфорт при носінні навіть протягом дня.
➡️ Світловідбиваючі елементи : підвищують вашу видимість і безпеку в темний час доби.
➡️ Міцний матеріал: поліестер 600D ефективно захищає вміст рюкзака від вологи і пошкоджень.
Універсальність на будь-який випадок:
✔️ Для навчання: рюкзак вмістить всі ваші підручники, зошити і необхідне приладдя, а його кишені допоможуть вам підтримувати порядок у всьому.
✔️ Для тренувань : візьміть з собою спортивний одяг, взуття і пляшку з водою, переконавшись, що все поміститься в один рюкзак.
✔️ На кожен день : Ідеальний супутник для повсякденних справ, завдяки якому у вас завжди буде під рукою все необхідне.
Характеристики:
Рюкзак: поліестер 600Ден.
Розміри: 44 x 30 x 18 см.
Об'єм: 22 літри.
Вага: 375 г.
Виробник: Lotto.
Информация для заказа
- Цена: 995 ₴








