Діловий рюкзак з відділенням для ноутбука 15,6 Acer чорний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sumdex |
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Высота | 50 см |
| Глубина | 15 см |
| Материал | Полиэстер |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ устройства | 15-16" |
| Диагональ экрана ноутбука | 15,6" |
| Тип застежки | Молния |
| Тип рюкзака | Для ноутбуков |
Діловий, офісний рюкзак з відділенням для ноутбука 15,6 Acer чорний
Опис товару:
Рюкзак створений з міцного матеріалу з якісною фурнітурою.
Основне відділення на блискавці.
Всередині є відділення для ноутбука з діагоналлю до 15,6 дюймів з ремінцем-фіксатором на липучці.
Верхня кишеня на блискавці.
Всередині розташовані дві відкриті кишені.
Дві сітчасті кишені та одна кишеня на блискавці на бічних поверхнях рюкзака.
На лицьовій стороні рюкзака розташовані нейлонові стрічки для фіксації додаткових аксесуарів.
Широкі лямки, тильна частина рюкзака і внутрішні частини лямок з дихаючого сітчастого нейлону, який забезпечує хорошу вентиляцію для спини і плечей.
Ручка для перенесення рюкзака.
Характеристики:
Виробник: Acer.
Зовнішні розміри: 30 x 50 x 15 см.
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Информация для заказа
- Цена: 1 199 ₴












