Рюкзак з відділенням для ноутбука 15,6 дюймів Kato Assen чорний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KATO |
| Вес | 565 г |
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Высота | 43 см |
| Глубина | 13 см |
| Материал | Полиэстер |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ устройства | 15-16" |
| Диагональ экрана ноутбука | 15,6" |
| Тип застежки | Молния |
| Тип рюкзака | Для ноутбуков |
Міський рюкзак для ноутбука 15,6 дюймів Kato Assen чорний
Опис товару:
Одне основне відділення на блискавці, всередині якого розташований відділ для ноутбука 16,1 дюймів, а також відділ для документів формату А4.
Одна вертикальна і одна горизонтальна кишені різного розміру на лицьовій стороні рюкзака.
Плечові лямки регульованої довжини.
Зручна спинка з м'якими сітчастими вставками.
Верхня ручка.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Колір: чорний з оливковими вставками.
Розміри: 30x43x13 см.
Об'єм: 16 л.
Вага: 565 г.
Виробник: Kato.
Информация для заказа
- Цена: 799 ₴












