Офісний рюкзак з відділенням для ноутбука 15,6 Kroser Roll Top чорний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 700 г |
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Высота | 48 см |
| Глубина | 16 см |
| Материал | Полиэстер |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 32 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ устройства | 15-16" |
| Диагональ экрана ноутбука | 15,6" |
| Тип застежки | Молния |
| Тип рюкзака | Для ноутбуков |
Діловий рюкзак з відділенням для ноутбука 15,6 Kroser Roll Top чорний
Опис товару:
Цей стильний рюкзак для ноутбука виготовлений з високоякісного водонепроникного поліестеру.
Рюкзак для ноутбука спроектований з великими відділеннями, в яких можна розмістити окремо ноутбук, iPad, зовнішній акумулятор, файли формату А4, гаманець, одяг, взуття та багато іншого.
Спеціальна конструкція згортається верху з нейлоновими ременями забезпечує унікальний і стильний вигляд.
Передня кишеня з водонепроникною блискавкою збереже Ваші особисті речі сухими і в безпеці.
Бічні еластичні сітчасті кишені легко вмістять вашу парасольку, пляшку з водою і т. д.
Зручна дихаюча сітчаста спинка і широкі лямки для комфортного носіння.
Міцний багажний ремінь дуже корисний для фіксації рюкзака з ноутбуком на візку Вашого багажу, забезпечуючи безпеку Вашої поїздки і подорожі, куди б Ви не вирушили.
Цей рюкзак легкий і стильний, ідеально підходить для школи, подорожей, походів, роботи, повсякденного використання і активного відпочинку.
Характеристики:
Виробник: Kroser.
Розміри: 48x31,8x16,5 см. Висота рюкзака з відкритим клапаном: 64,8 см.
Вага: 0,7 кг.
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Информация для заказа
- Цена: 1 299 ₴











