Рюкзак з відділенням для ноутбука 15,6 Антивор Blaupunkt
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blaupunkt |
| Вес | 700 г |
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Высота | 44 см |
| Глубина | 15 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 19 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ экрана ноутбука | 15,6" |
| Тип застежки | Молния |
| Тип рюкзака | Для ноутбуков |
Рюкзак з відділенням для ноутбука 15,6 Антивор Blaupunkt чорний
Опис товару:
Універсальний і надлегкий рюкзак для ноутбука, ідеально підходить для щоденних поїздок на роботу і у відрядження.
Зручно переносити електронні пристрої (планшет, ноутбук, телефон), документи та особисті речі.
Містке основне відділення з блискавкою вздовж спинки рюкзака. Всередині розташований відділ для ноутбука і кишеня для планшета.
Передня кишеня на блискавці.
USB-порт збоку дозволяє заряджати смартфон за допомогою зовнішнього акумулятора, розміщеного в рюкзаку.
М'яка спинка і ремені.
Тканина, стійка до подряпин і відштовхує подряпини.
Горизонтальний ремінь на спинці для підвішування на валізу.
Характеристики:
Виробник: Blaupunkt.
Розміри: 44x30x15 см.
Вага: 0,7 кг.
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Информация для заказа
- Цена: 895 ₴












