Дорожня сумка середнього розміру, сумка ручна поклажа Imiti 22L чорний
Характеристики
| Размеры | |
|---|---|
| Высота | 37 см |
| Глубина | 12 см |
| Объем | 22 л |
| Ширина | 50 см |
| Основные | |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Назначение | Унисекс |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Тип | Сумка |
| Производитель | Purflux |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 350 |
| Замок (1) | Молния |
| Форма | Прямоугольная |
Дорожня сумка середнього розміру, сумка ручна поклажа Imiti 22L чорний
Опис товару:
Містке основне відділення на блискавці
Відкрита кишеня на передній стінці сумки.
Дві ручки середньої довжини для перенесення
Регульований плечовий ремінь.
Тканина на тильній стороні сумки для фіксації сумки на ручку валізи.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: 37х50х12 см. Ширина по дну 37 см.
Вага: 350 г.
Країна походження торгової марки: Польща.
Информация для заказа
- Цена: 799 ₴










