Тактична сумка, слінг, армійський рюкзак через плече Green Tactical
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 0.1 кг |
| Количество лямок | 1 |
| Материал | Оксфорд |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Хаки |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 28 см |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 10 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Жесткость | Мягкая |
| Количество отделений | 1 |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Размер (1) | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Молния |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип сумки | Сумка-слинг |
| Тип сумки (1) | Сумка-слинг |
| Форма | Прямоугольная |
Армійська сумка, слінг, тактичний рюкзак через плече Green Tactical хакі
Опис:
Велике основне відділення застібається на блискавку, всередині відділення є дві внутрішні кишені, внутрішня частина відділення оброблена додатковим водонепроникним шаром.
Сумка має дуже міцну липучку у верхній частині - це панель на липучці для емблем,
Спереду у нас є дві кишені, також застібаються на блискавку з широким доступом всередину,
На зовнішній стороні сумки пришиті петлі для строп, завдяки яким можна прикріпити додаткові аксесуари, корисні в поїздці або подорожі, наприклад, ліхтарик, мультитул або карабін з поворотним кріпленням для ключів.
Задня частина рюкзака посилена.
Рюкзак має лямку для носіння на плечі.
Пояс широкий, регулюється по довжині, підбитий вентиляційною сіткою, застібається на карабін.
Бігунки застібок-блискавок мають гумові наконечники, що полегшує користування блискавками.
Характеристики:
Матеріал: 600 Ден Оксфорд
Розміри: 28х20х10 см.
Вага: 410 г.
Колір: хакі.
Виробник: Green Tactical, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴












