Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вес | 280 г |
| Высота | 31 см |
| Глубина | 11 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 8 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 24 см |
| Тип | Рюкзак |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | Детская |
| Тип рюкзака | Городские |
Невеликий дитячий міський рюкзак 8L Vingino синій
Опис товару:
Основне відділення на блискавці з нейлоновою підкладкою.
Накладна кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
Регульовані по довжині лямки рюкзака.
Спинка рюкзака додатково ущільнена.
Ручка для перенесення.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: 31 х 24 х 11 см
Вага: 185 г.
Колір: синій.
Виробник: Vigino.
Информация для заказа
- Цена: 695 ₴










