Чоловіча шкіряна наплічна сумка під крокодила Mykhail Ikhtyar чорна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mykhail Ikhtyar |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Высота | 260 мм |
| Длина | 240 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Наппа |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Назначение | Для мужчин |
| Назначение (1) | Для мужчин |
| Наличие колес | Без колес |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Молодежный |
| Тип | Сумка мужская |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
Чоловіча сумка, планшетка з натуральної шкіри Mykhail Ikhtyar 45041 croco black чорна
Опис товару:
Виріб виконано з якісної лицьової шкіри Наппа.
Два основних відділення на блискавці.
Кишеня на блискавці і відкрита кишенька на тильній стороні сумки.
Знімний регульований ремінь через плече виконаний в поєднанні натуральної шкіри і нейлону.
*Наппа (лицьова шкіра) - виробляється з найкращої сировини з так званим «натуральним обличчям». Її піддають мінімальному шліфуванню і не піддають тисненню, що дає змогу зберегти унікальний природний малюнок поверхні, на якій можна розгледіти «живу» структуру клітин верхнього шару дерми (мереї). Тому на поверхні шкіри з натуральним «обличчям» можуть проглядатися прожилки, шрами, подряпини, наслідки укусів комах, родимі плями та інші сліди життя тварини.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра Наппа.
Колір: чорний.
Фурнітура: графіт.
Розміри сумки (ШхВхГ): 24х26х3 см.
Вага: 400 г.
Виробник: Михайло Іхтяр, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 2 495 ₴












