Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lanpad |
| Высота | 170 мм |
| Длина | 110 мм |
| Материал | Нейлон |
| Плечевой ремень | Да |
| Тип застежки | Молния |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 60 мм |
Сумка чоловіча Lanpad тканинна, чорний
Опис товару:
Три відділення, закриваються на блискавку.
На фасаді розташована кишеня на блискавці.
На зворотному боці є кріплення для поясного ременя.
Регульований плечовий ремінь у комплекті.
Характеристики:
Матеріал: нейлон.
Розмір (см.) 11*17*6
Виробник: Lanpad
Информация для заказа
- Цена: 395 ₴











