Чоловіча шкіряна сумка під крокодила Mykhail Ikhtyar коричнева
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mykhail Ikhtyar |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Наппа |
| Высота | 250 мм |
| Длина | 200 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 70 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Для мужчин |
| Назначение (1) | Для мужчин |
| Наличие колес | Без колес |
| Тип | Сумка мужская |
Чоловіча шкіряна сумка, барсетка Mykhail Ikhtyar, Україна коричнева 45033 croco brown
Опис товару:
Виріб виконаний із якісної лицьової шкіри Наппа.
Два основних відділення на блискавці.
В одному з відділень розташована відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
Накладна кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки.
Зручна шкіряна ручка.
Знімний регульований наплічний ремінь виконаний у поєднанні натуральної шкіри та нейлону.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра Наппа.
Колір: коричневий.
Розміри сумки (ШхВхГ): 20х25х7 см.
Виробник: Михайло Іхтяр, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 2 495 ₴












