Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ecotton |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особенность наволочек | Одного размера |
| Плотность | 125 г/м2 |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Простыня | 1 (шт) |
| Тематика декора, рисунка | Растения, цветы |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Бязь |
| Цвет | Бежевый |
| Размеры наволочки | |
| Длина второй наволочки | 70 см |
| Длина наволочки | 70 см |
| Ширина второй наволочки | 50 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Размеры пододеяльника | |
| Длина пододеяльника | 220 см |
| Ширина пододеяльника | 210 см |
| Размеры простыни | |
| Длина простыни | 220 см |
| Ширина простыни | 240 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Карман наволочки | Без застежки |
| Карман пододеяльника | На молнии |
| Простыня на резинке | Нет |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 100 % |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Для кровати |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Комплект белья |
| Тип сырья | Натуральное |
Розмір та складові: Євро: простирадло 240х220 см – 1 шт., підковдра 210х220 см – 1 шт., наволочка 50х70 см – 2 шт.
Тканина: Бязь, 100% бавовна.
Бязь Ranforce – незмінний лідер у рейтингу тканин, що використовуються для постільної білизни. Вона досить популярна серед виробничників, тому що є однією з найкомфортніших для сну та не дорогих за вартістю.
Бязь виробляється способом щільного полотняного плетіння, яке забезпечує готовому виробу високий рівень практичності, міцності та зносостійкості. Навіть після багаторазового прання тканина зберігає свої властивості: відмінно вбирає надлишки вологи, добре пропускає повітря і зберігає тепло. Для фарбування бязі використовують високоякісні барвники підвищеної стійкості, що надають тканини яскравості та насиченості протягом тривалого часу.
Різноманітні принти, нанесені на тканину, дозволяють підбирати постільну білизну під відповідний інтер'єр, створюючи атмосферу затишку, а також є джерелом гарного настрою та позитивних емоцій.
* Увага! Колір і відтінок можуть відрізнятися залежно від налаштувань монітора (яскравість, контраст, насиченість), а також освітлення.
* Прання виробів нейтральними миючими засобами в теплій воді не вище 40°С.
* Не відбілювати, не можна використовувати миючі засоби, що містять хлор, і пральні порошки з відбілювачами.
* Щасливі віджимання і сушіння.
* Гладити при середній температурі (до 150°С).
Информация для заказа
- Цена: 1 617 ₴



