Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecotton |
| Застібка наволочки | стандартна блискавка |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Матеріал напірника/чохла | мікрофібра |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Наповнювач | Антиалергенне волокно |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Основний матеріал наволочки | Мікрофібра |
| Оздоблення та прикраси | Машинна вишивка |
| Тип | Декоративна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Зелений |
| Розміри подушки | |
| Вага | 0.5 г |
| Довжина подушки | 40 см |
| Ширина подушки | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бахрома | Немає |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Довжина | 600 мм |
| Матеріал | Велсофт |
| Матеріал виготовлення | Поліестер | Рекстиль |
| Машинне прання | Да |
| Щільність | 300 г/см3 |
| Подарункове паковання | Да |
| Полиэстер | 100 |
| Розмір | L |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Стан | Нове |
| Тематика декору, малюнка | Тварини |
| Тип за складом | Штучний |
| Ширина | 400 |
Розмір: Подушка 40х60 см.
Тканина: Well Soft.
Склад тканини: 100% поліестер.
Щільність тканини в чохлі, г/м2: 300.
Чохол подушки: чохол на змійці, знімний.
Наповнювач: антиалергенне волокно.
Упаковка: ПВХ пакет з ручками на блискавці.
Ця подушка – ідеальний варіант для подорожей та відпочинку разом із домашніми улюбленцями.Подушка на блискавці виконує функцію чохла. Таким чином, вона не займає багато місця, її зручно брати з собою в подорожі, на відпочинок, у походи і навіть використовувати вдома.
Вона виготовлена із сучасного матеріалу Well Soft.Тканина дуже м'яка та ніжна.Ці показники досягаються завдяки унікальній техніці виготовлення: поліестерові волокна в сто разів тонші за людське волосся і натуральні вовняні, бавовняні і шовкові волокна.Переплетення ниток створює велику кількість повітряних порожнин, завдяки чому тканина добре зберігає тепло.За допомогою спеціальної обробки Well Soft набуває антибактеріальних властивостей, тобто стає непридатним для життєдіяльності грибків та шкідливих мікроорганізмів.Понад те, не вбирає запахів і накопичує пил.Тому при контакті зі шкірою Well Soft не викликає алергічних реакцій.
Подбайте про комфорт та міцний сон ваших вихованців з нашою новою колекцією!
Увага! Колір і відтінок може відрізнятися, залежно від налаштувань монітора (яскравість, контраст, насиченість), а також освітлення.
* Прання при температурі не вище 30°С нейтральними миючими засобами, без вмісту хлору.
* Не відбілювати.
* Режим сушіння, що щадить.
* Не гладити.
Вироби з тканини Well Soft не потребують особливого догляду.
Навіть після численних прань тканина не змінює зовнішнього вигляду, зберігає свої властивості, первісний колір.
Легко стирається, швидко висихає.
Інформація для замовлення
- Ціна: 462 ₴





