Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ecotton |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Простыня | 1 (шт) |
| Тематика декора, рисунка | Горошек |
| Тип ткани | Поплин |
| Цвет | Зелёный |
| Размеры наволочки | |
| Длина наволочки | 60 см |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Размеры пододеяльника | |
| Длина пододеяльника | 140 см |
| Ширина пододеяльника | 110 см |
| Размеры простыни | |
| Длина простыни | 150 см |
| Ширина простыни | 110 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Карман наволочки | На молнии |
| Карман пододеяльника | На молнии |
| Простыня на резинке | Нет |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 100 % |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Для кроватки, колыбели |
| Плотность | 125 г/см3 |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Комплект белья |
| Тип сырья | Натуральное |
Розмір та складові: Дитячий: простирадло 110х150 см – 1 шт., підковдра 110х140 см – 1 шт., наволочка 40х60 см – 1 шт.
Колекція з попліну найвищої якості від українського виробника для найвибагливіших споживачів;
Тканина, з якої пошиті постільні комплекти, посилює тактильний та естетичний комфорт. Поплін - напрочуд тонке і, разом з тим, щільне полотно бездоганно гладкої текстури. Тканина не меніться, тому вранці ліжко виглядає акуратно та привабливо.
Информация для заказа
- Цена: 850 ₴



