Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ecotton |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Плотность | 110 г/м2 |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Простыня | 1 (шт) |
| Тематика декора, рисунка | Животные |
| Тип ткани | Поплин |
| Цвет | Черный |
| Тип комплекта | Полуторный |
| Размеры наволочки | |
| Длина наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Размеры пододеяльника | |
| Длина пододеяльника | 210 см |
| Ширина пододеяльника | 147 см |
| Размеры простыни | |
| Длина простыни | 210 см |
| Ширина простыни | 147 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Карман наволочки | На молнии |
| Карман пододеяльника | На молнии |
| Простыня на резинке | Нет |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 100 % |
| Пользовательские характеристики | |
| Спальный размер | Полуторный |
Розмір та складові: Полуторний: простирадло 147х210 см – 1 шт., підковдра 147х210 см – 1 шт., наволочка 70х70 см – 2 шт.
Тканина: Поплин, 100% бавовна.
Дуже високоякісний комплект постільної білизни, який здивує своєю чудовою якістю та стильним індивідуальним дизайном.
* Увага! Колір і відтінок можуть відрізнятися залежно від налаштувань монітора (яскравість, контраст, насиченість), а також освітлення.
Информация для заказа
- Цена: 1 287 ₴




