Наматрацник Novita 200х220 см захисний антиалергенний з резинкою по кутах бежевий (40-0024Papyrus)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Novita |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Наполнение изделия | антиаллергенное силиконизированное волокно |
| Особенность изделия | Защитный |
| Размер | 200х220 |
| Степень жесткости | Мягкий |
| Тип | Наматрасник |
| Тип крепления к матрасу | четыре резинки по углам |
| Цвет | Бежевый |
| Размеры наматрасника | |
| Длина наматрасника | 200 см |
| Ширина наматрасника | 220 см |
| Материал чехла | |
| Сторона чехла 1 | бязь, хлопок |
| Сторона чехла 2 | бязь, хлопок |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 220 мм |
| Материал | Бязь |
| Машинная стирка | Да |
| Склад матеріалу | Наповнювач: силікон, Чохол: 100% бавовна |
| Тип по составу | Смешанный |
| Ширина | 200 |
Чохол наматрацника: Бязь, 100% бавовна.
Наповнювач: силікон гіпоалергенний. Антиалергенно, рекомендується для дітей та алергіків.
По кутах наматрацника стьобаного з бязі міцно вшиті широкі гумки, які щільно натягуються з 4-х сторін на матрац і не дають зрушуватися наматрацнику під час сну. Наматрацник простібаний усередині з додатковим шаром силікону, що є додатковим пом'якшенням і додатковим захистом.
* Увага! Колір і відтінок можуть відрізнятися залежно від налаштувань монітора (яскравість, контраст, насиченість), а також освітлення.
Информация для заказа
- Цена: 1 535 ₴









