Комплект постільної білизни Ecotton полуторний 150х215 см готельний із Страйп-сатину з 1 наволочкою білий полоска 2х2 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ecotton |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Особенность наволочек | Одного размера |
| Плотность | 135 г/м2 |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Простыня | 1 (шт) |
| Тематика декора, рисунка | Полоска |
| Тип комплекта | Полуторный |
| Тип ткани | Страйп-сатин |
| Цвет | Белый |
| Размеры наволочки | |
| Длина наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Размеры пододеяльника | |
| Длина пододеяльника | 215 см |
| Ширина пододеяльника | 150 см |
| Размеры простыни | |
| Длина простыни | 220 см |
| Ширина простыни | 150 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Карман наволочки | На молнии |
| Карман пододеяльника | На молнии |
| Простыня на резинке | Нет |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 100 % |
Розмір та складові: Полуторний: простирадло 150х220 см – 1 шт., підковдра 150х215 см – 1 шт., наволочка 50х70 см – 1 шт.
Тканина: Страйп-сатин, 100% бавовна.
Упаковка: ПВХ.
Сатин - тонка і міцна тканина з блиском вже протягом кількох століть є однією з найпоширеніших для пошиття постільної білизни.
Особливо популярний страйп-сатин. Сатин з жакардовими лініями (stripe) – тканина преміум-класу, що виготовляється з чистої бавовни, синтетичні домішки у виробництві не використовуються; фарбують натуральними барвниками світлих та темних кольорів.
Особливістю страйп-сатину є нанесення візерунка без фарбування шляхом особливого переплетення ниток. Його ідеально рівна глянсова поверхня переливається на світі, не розтягується після безлічі прань.
Страйп-сатин приємний до тіла, не викликає подразнених та алергічних реакцій на шкірі, оскільки виготовлений зі 100% бавовни.
Завдяки зносостійкості та довговічності, постільна білизна зі страйп-сатину дуже популярна в готелях, де до текстильних виробів висуваються особливі вимоги.
* Увага! Колір і відтінок можуть відрізнятися залежно від налаштувань монітора (яскравість, контраст, насиченість), а також освітлення.
* Прання виробів нейтральними миючими засобами в теплій воді не вище 40°С.
* Не відбілювати, не можна використовувати миючі засоби, що містять хлор, і пральні порошки з відбілювачами.
* Щасливі віджимання і сушіння.
* Гладити при середній температурі (до 150°С).
Информация для заказа
- Цена: 2 896 ₴









