Комплект постільної білизни Ecotton Євро з вишивкою та кантом український хрестик Cappuccino із перкалю в чохлі
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ecotton |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особенность наволочек | Одного размера |
| Отделка и украшения | Вышивка |
| Плотность | 135 г/м2 |
| Подарочная упаковка | Да |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Простыня | 1 (шт) |
| Тематика декора, рисунка | Орнамент |
| Тип комплекта | Евро |
| Тип ткани | Перкаль |
| Цвет | Белый |
| Размеры наволочки | |
| Длина второй наволочки | 70 см |
| Длина наволочки | 70 см |
| Ширина второй наволочки | 50 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Размеры пододеяльника | |
| Длина пододеяльника | 220 см |
| Ширина пододеяльника | 210 см |
| Размеры простыни | |
| Длина простыни | 240 см |
| Ширина простыни | 220 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Карман наволочки | Без застежки |
| Карман пододеяльника | На молнии |
| Простыня на резинке | Нет |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 100 % |
Розмір та складові: Євро: простирадло 240х220 см – 1 шт., підковдра на блискавці 210х220 см – 1 шт., наволочка 50х70 см – 2 шт.
Колекція комплектів постільної білизни з автентичною вишивкою з перкаля — це справжнє втілення комфорту та елегантності. Білосніжний перкаль преміум-класу разом з чудовим доповненням в образі вишивки...
Перкаль, відомий своєю високою щільністю та м'якістю, забезпечує м’яке дотикання до шкіри, роблячи нічний сон максимально приємним. Це чудовий вибір для тих, хто цінує натуральність і якість.
Автентична вишивка може відображати традиційні мотиви, такі як квіткові орнаменти чи геометричні візерунки, а також сучасні дизайнерські рішення, що створюють яскравий акцент в інтер’єрі. Ці елементи вишивки не лише прикрашають, але й надають комплекту особливої значущості, відображаючи культурні традиції та майстерність.
Аутентична прошва з українським хрестиком, вишита вручну нашими майстринями — з любов’ю, повагою до спадщини. І це вже не просто хрестик. Це генетичний код українського народу!
Крім естетичних якостей, перкаль відрізняється міцністю та легкою доглядом: його можна прати в пральній машині, і згодом він зберігає свої властивості та вигляд. Таким чином, колекція комплектів постільної білизни з автентичною вишивкою з перкаля — це ідеальний вибір для тих, хто хоче поєднати красу, традиції та практичність у своєму побуті.
Информация для заказа
- Цена: 5 528 ₴











