Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecotton |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Культура народів світу |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Зелений |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Розміри наволочки | |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Ширина підковдри | 147 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для ліжка |
| Щільність | 135 г/см3 |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Комплект білизни |
| Тип сировини | Натуральне |
Розмір та складові: Полуторний: простирадло 150х220 см – 1 шт., підковдра 147х215 см – 1 шт., наволочка 70х70 см – 2 шт.
Тканина: Бязь, 100% бавовна.
Дуже високоякісний комплект постільної білизни, який здивує своєю чудовою якістю та стильним індивідуальним дизайном.
* Увага! Колір і відтінок можуть відрізнятися залежно від налаштувань монітора (яскравість, контраст, насиченість), а також освітлення.
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 213 ₴



