Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ecotton |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особенность наволочек | Одного размера |
| Отделка и украшения | Жаккардовый узор |
| Плотность | 120 г/м2 |
| Подарочная упаковка | Да |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Простыня | 1 (шт) |
| Тематика декора, рисунка | Без декора |
| Тип комплекта | Полуторный |
| Тип ткани | Полисатин |
| Цвет | Серый |
| Размеры наволочки | |
| Длина второй наволочки | 70 см |
| Длина наволочки | 70 см |
| Ширина второй наволочки | 50 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Размеры пододеяльника | |
| Длина пододеяльника | 215 см |
| Ширина пододеяльника | 150 см |
| Размеры простыни | |
| Длина простыни | 200 см |
| Ширина простыни | 140 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Карман наволочки | На молнии |
| Карман пододеяльника | На молнии |
| Простыня на резинке | Да |
| Состав ткани | |
| Полиэстер | 100 % |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Для кровати |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Комплект белья |
| Тип сырья | Смешанное |
Тканина: Полісатин.
Комплект складається з підодіяльника на блискавці 150х215 і 2 наволочок на блискавці 50х70 см, а також еластичного простирадла 140х200 в крафтовій коробці з ручками.
Зверніть увагу, підковдра зі зворотного боку має інший відтінок, оскільки використовується тканина-компаньйон в колір простирадлу.
Тканина, з якої виготовлений набір – полісатин. Це тонка і приємна на дотик тканина, до складу якої входить поліестер.
Слід зазначити, що вміст поліестеру надає тканині чудових властивостей, зокрема красивого зовнішнього вигляду, здатності швидко сохнути, не линяти і не давати усадки, стійкості до зминання, завдяки чому постільна білизна не вимагає прасування, довго зберігає свіжість і відмінно стирається, проте головна перевага полісатину – міцність і зносостійкість, так що протягом тривалого часу вона зберігає свої властивості та яскраві кольори.
І хоча тканини на основі синтетики невибагливі, проте щоб полісатинова постільна білизна служила якомога довше, важливо дотримуватись кількох умов, зокрема прати на делікатному режимі при температурі 40°С, сушити тканину краще в природних умовах, гладити випрані простирадла необов'язково, але якщо є вм'ятини та заломи, можна пройтися праскою в режимі "Шовк" або "Синтетика" (альтернатива - гладити постіль через легку тканину).
* Увага! Колір і відтінок можуть відрізнятися залежно від налаштувань монітора (яскравість, контраст, насиченість), а також освітлення.
Информация для заказа
- Цена: 1 609 ₴












